
Комплект клавіатура та миша НР 230, WL, EN/UKR, чорний
- Готово до відправки
- Код: ER_18H24AA
1 899 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручні, стильні і безшумні клавіатура і миша. Тепер ви можете працювати максимально ефективно з мінімальним рівнем шуму. А продумані поєднання клавіш і акумулятори з тривалим часом роботи дозволять вам підтримувати цю ефективність протягом усього дня.Особливості:
Конструкція цієї клавіатури острівного типу забезпечує безшумний і комфортний процес набору тексту з максимальною точністю.
Ця надійна і зручна миша допоможе вам впоратися з будь-яким завданням.
Забудьте про безлад на робочому столі і насолоджуйтеся свободою рухів миші без найменших затримок завдяки бездротовому підключенню 2,4 ГГц.
Спокій і впевненість зі стандартною обмеженою гарантією HP терміном на два роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Висота | 146 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 27.6 мм |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 1 899 ₴

