
Блок розеток Digitus 1U, 8xSchuko, 10A, 250V, запобіжник, вилка C14
- Готово до відправки
- Код: ER_DN-95410
1 870 ₴
1 689 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блоки розподілу живлення DIGITUS® - ідеальне рішення для мережевої або серверної шафи 482,6 мм (19 дюймів). Оптимізований для установки в стійку з напругою 220-240 В, 50-60 Гц, DIGITUS® PDU забезпечує найкращу продуктивність і високу ефективність. Матеріал для кріплення діаметром 482,6 мм (19 дюймів) забезпечує оптимальне розміщення на профільних напрямних ваших шаф. Кожен PDU може бути встановлений як горизонтально, так і вертикально, і в залежності від шафи його можна встановити лицьовою стороною вгору або вниз.
Основні характеристики
| Кількість розеток | 8 |
| Максимальний струм навантажень | 10 А / 250 В/ 50/60 Гц |
| Максимальне навантаження підключення | 4000 Вт |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Особливості | Можливість монтажу |
| Заземлення на алюмінієвому профілі | |
| Розетки з поворотом на 35 ° |
Фізичні характеристики
| Матеріал | ABS пластик |
| алюміній |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.84 кг |
| Об'єм | 0.0031 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 2 м |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 4000 Вт |
| Номінальний струм | 10 А |
- Ціна: 1 689 ₴
