![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 [TS2TSJ25A3K], фото 1](https://images.prom.ua/6801482861_zhorstkij-disk-transcend.jpg)
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 [TS2TSJ25A3K]
- Немає в наявності
- Код: ER_TS2TSJ25A3K
4 869 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійність конструкції часто досягається на шкоду стилю. StoreJet 25A3 - це зовнішній жорсткий диск, який поєднує стильний дизайн корпусу і ефективний захист від ударів. Цей накопичувач оснащений високошвидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1, забезпечений зручною багатофункціональної кнопкою і ємністю 2ТБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІРИ | 130.6x80.1x15 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 869 ₴

![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 [TS2TSJ25A3K], фото 2](https://images.prom.ua/6801482863_w159_h159_zhorstkij-disk-transcend.jpg)
![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 [TS2TSJ25A3K], фото 3](https://images.prom.ua/6801482865_w159_h159_zhorstkij-disk-transcend.jpg)