
Маршрутизатор MikroTiK Router hEX PoE lite (RB750UPr2)
- Готово до відправки
- Код: ER_RB750UPr2
3 360 ₴
3 109 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеличкий маршрутизатор MikroTik hEX PoE lite оснащений п'ятьма мережевими інтерфейсами та USB портом. Пристрій підтримує функцію передачі живлення по Passive PoE: порти з другого по п'ятий можуть живити інші PoE сумісні пристрої з такою же напругою, як на роутері. Максимально пристрій може видати до 1 А на порт або до 2 А на всі порти.It is affordable, small and easy to use. With it’s compact design and clean looks, it will fit perfectly into any SOHO environment.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 130 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 113 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 64 Мб |
| Інтерфейс | USB |
| Потужність | 3 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Операційна система | RouterOS |
| Особливості | Датчик напруги |
| Процесор | QCA9531 |
| Температура експлуатації | -30...+70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Рівень ліцензії | 4 |
- Ціна: 3 109 ₴

