
Ретранслятор Sonos Boost
- Немає в наявності
- Код: ER_BOOSTEU1
6 590 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ретранслятоp Wi-Fi сигналу Sonos Boost

- Надійний. Передає дані без перешкод за будь-яких умов
- Створює потужну підмережу виключно для пристроїв Sonos на базі Вашого темпераментного WiFi
- Передає сигнал на 360° крізь стіни та стелю
- Легке налаштування. Підключення напряму до роутеру
Не дозволяйте поганому WiFi сигналу стати перешкодою для Вашої музики
Не в усіх будинках можливе бездоганне WiFi з'єднання. Трапляється, що навколо надто багато пристроїв та мереж, що створюють суттєву інтерференцію. Декому також буде знайомою проблема передачі сигналу в окремі кімнати або кутки приміщень. Проте, всі ці проблеми та схожі з ними - легко вирішує Sonos Boost задля забезпечення безперебійного потокового стримінгу музики в будинку.
| Вага | 0.19 кг |
|---|---|
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Мережа | Два 10/100 Mbps Ethernet порти |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonos |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ретранслятор |
| Колір | white |
- Ціна: 6 590 ₴





