
Комутатор GS524PP 24xGE PoE+(300Вт), некерований NETGEAR
- Немає в наявності
- Код: ER_GS524PP-100EUS
22 980 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NETGEAR GS524PP 24-портовий некерований гігабітний комутатор з високою потужністю PoE+, доповнює сімейство некерованих комутаторів NETGEAR, додаючи повну підтримку PoE+ на 24 порти для гнучкого розгортання сучасних потужних пристроїв PoE. Тепер компанії можуть розгортати потужніші пристрої PoE+, підключені до одного комутатора замість кількох. Загальний бюджет потужності PoE 300 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 Кб |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 1457063 год |
| Бюджет потужності PoE | 300 Вт |
| Вага | 2,89 кг |
| Габарити (мм) | 390 x 220 x 43 |
| Додаткові можливості | Настільний |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 24 |
| Комплект постачання | Кабель живлення |
| Максимальна споживана потужність | 359,5 Вт |
| Охолодження | вентилятор |
| Живлення | змінний струм 100–240В ~ 50–60Гц, 6A |
| Порти | 24 PoE+ (802.3at) 1GBASE-T RJ-45 |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Робоча температура | от 0˚ до 50˚C |
| Розмір буфера | 192 КБ |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.3 |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Функції | IEEE 802.1p COS |
- Ціна: 22 980 ₴









