
Маршрутизатор MikroTiK Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+
- Немає в наявності
- Код: ER_CCR2004-16G-2S+
21 956 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний і доступний за ціною маршрутизатор MikroTik CCR2004-16G-2S+ перевершує всі попередні CCR моделі в одноядерній продуктивності, коли мова йде про важкі операції, засновані на обробці кожного з'єднання. 16 Gigabit Ethernet портів, 2 слоти 10G SFP+, активне охолодження, найкраща продуктивність одного ядра на ват і найкраща загальна продуктивність на ват серед всіх пристроїв CCR. Як і інші моделі серії CCR2004, також отримав процесор Annapurna Labs Alpine v2 з 4-ма 64-бітними ядрами ARMv8-A Cortex-A57, що працюють на частоті 1.7 GHz.
Маршрутизатор оснащений 18 провідними портами, включаючи 16 Gigabit Ethernet і 2 SFP+ 10G. Також на передній панелі розміщені повнорозмірний USB і консольний RJ-45 порти. Як і всі пристрої CCR, CCR2004-16G-2S+ постачається в класичному білому стоєчному корпусі висотою 1U. Комплект включає вбудовані блоки живлення з подвійним резервуванням і, звичайно ж, є активне охолодження. Кожна група з 8 Gigabit Ethernet портів підключена до окремого switch chip сімейства Marvell Amethyst. Кожен switch chip має повнодуплексну лінію зі швидкістю 10 Gbps, підключену до ЦП. Те ж саме стосується кожного SFP+ слота - окремої повнодуплексної лінії 10 Gbps. Плати мають 4 GB оперативної пам'яті DDR4 і 128 MB пам'яті NAND.
Один з найбільш поширених способів використання цього пристрою: Gigabit Ethernet порти для внутрішньої мережі; SFP+ для низхідного і висхідного каналів. Ідеальне універсальне рішення для малого та середнього бізнесу. Легко і ефективно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 210 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 443 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 128 МБ |
| RAM пам'ять | 4 Гб |
| Архітектура | ARM 64bit |
| Вага | 2630 |
| Вхідне харчування | 100-240 В |
| Інтерфейс | Gigabit Ethernet /x16 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Потужність | 48 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Операційна система | MikroTik RouterOS |
| Процесор | AL32400 |
| Температура експлуатації | -20°C ... +60°C |
| Тип | маршрутизатор |
| Рівень ліцензії | 6 |
- Ціна: 21 956 ₴


