
Комутатор GS724TP 24xGE PoE, 2xSFP, 190Вт, Керований L2 NETGEAR
- Немає в наявності
- Код: ER_GS724TP-300EUS
25 310 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейство інтелектуальних комутаторів ProSafe Gigabit Smart від NETGEAR спеціально розроблене для мереж малого та середнього бізнесу, клієнтів з високою продуктивністю, широким функціоналом та простим керуванням. Комутатори NETGEAR Smart пропонують потужні функції рівня 2, відмінну функціональність PoE, а також підвищену продуктивність та зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 Кб |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 1051375 год |
| Бюджет потужності PoE | 190 Вт |
| Вага | 3,15 кг |
| Габарити (мм) | 440 x 204 x 43 |
| Індикатори | на порт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 26 |
| Комутаційна матриця | 52 Гбіт/с |
| Комплект постачання | інструкція |
| Максимальна споживана потужність | 228,53 Вт |
| Охолодження | активна |
| Живлення | Внутрішній 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Порти | 2 x SFP |
| Споживана потужність у режимі очікування | 13,86 Вт |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Робоча температура | от 0˚ до 50˚C |
| Розмір буфера | 512 КБ |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Тип комутатора | керований |
| Рівень комутатора | 2 рівень |
- Ціна: 25 310 ₴



