
Комутатор GS348, 48xGE, некерований NETGEAR
- Немає в наявності
- Код: ER_GS348-100EUS
26 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Некерований комутатор NETGEAR GS348 Gigabit Ethernet забезпечує просте, надійне та недороге мережне підключення для дому та малих офісів. За допомогою цього некерованого комутатора plug-and-play можна миттєво розширити свої мережеві підключення на кілька пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 Кб |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 1094297 год |
| Вага | 3,15 г |
| Габарити (мм) | 440 x 202 x 43 |
| Додаткові можливості | Можливість встановлення на столі |
| Індикатори | на порт |
| Кількість портів | 48 |
| Комплект постачання | Кабель живлення |
| Максимальна споживана потужність | 23 Вт |
| Охолодження | без вентилятора |
| Живлення | 100–240В ~ 50–60 Гц, 1A |
| Порти | 48 x 10/100/1000 BASE-T |
| Споживана потужність у режимі очікування | 8,81 Вт |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір буфера | 1,5 МБ |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
- Ціна: 26 700 ₴




