
WiFi система Orbi RBK762S AX5400, WiFi 6, MESH, 3xGE LAN, 1xGE WAN, біл. кол. (2шт.) NETGEAR
- Немає в наявності
- Код: ER_RBK762S-100EUS
33 690 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WiFi-система NETGEAR Orbi RBK762S AX5400 включений 1 рік NETGEAR Armor. Тридіапазонна WiFi Mesh система NETGEAR Orbi RBK762S, що складається з маршрутизатора WiFi 6 та одного сателіту, з технологією Mesh Orbi та з 1 роком NETGEAR Armor, та покриттям мережі до 465 кв.м., буде відмінним рішенням для розумного будинку та забезпечить максимальну швидкість на всіх. Завдяки запатентованій тридіапазонній технології Wi-Fi Orbi, відзначеній нагородами, користувач може насолоджуватися максимальною стабільною швидкістю та високою продуктивністю на пристроях без перебоїв у будь-якому куточку будинку. Транслюйте, переглядайте та працюйте на 75 підключених пристроях одночасно. Отримайте максимальну продуктивність із 6 потоками Wi-Fi 6 та швидкістю до 5,4 Гбіт/с. Насолоджуйтесь потоковою передачею 4K/8K UHD, іграми без затримок та плавною потоковою передачею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM пам'ять | 1 GB |
| Вага | 725,75 г |
| Вхідне харчування | 230 В, 50 Гц |
| Вихідне живлення | 12 В / 3.5 А |
| Габарити (ШхВхГ) | 210,82 х 167,64 х 63,5 |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Інтерфейс | 1х Gigabit Ethernet WAN |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Комплектація | блок живлення |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 1 |
| Особливості | MU-MIMO |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.2554 | a/n/ac/ax |
| Тип | Wi-Fi-система |
| Функції безпеки | 802.11i, 128-бітове шифрування AES з PSK |
- Ціна: 33 690 ₴





