
2E Gaming Комплект вентиляторів 2E GAMING Air Cool ACF120MB-ARGB, 3x120мм, 2000rpm, 4pin PWM +5VARGB, 20.5dBa,
- Немає в наявності
- Код: ER_2E-ACF120MB-ARGB
1 139 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект із трьох 120мм ARGB вентиляторів із послідовним підключенням 2E GAMING Air Cool Magic Mirror (2E-ACF120MB-ARGB) із чорною декоративною, міцною рамкою.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для корпусу |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляторів | 3 шт |
| Вага | 455 г |
| Діаметр вентилятора, мм | 124 |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Комплект постачання | вентилятори (3 шт.) |
| Макс. повітряний потік | 25,8 CFM |
| Максимальні оберти, об/хв | 800 |
| Матеріал антивібраційних накладок | EVA |
| Наработка на отказ | 30 тыс. ч |
| Підсвітка | Да |
| Споживання енергії | 1,9 Вт |
| Роз'єм | 4-pin |
| Розрахунковий струм | 0,16 А |
| Стартова напруга | 4,5 В |
| Статичний тиск | 1,03-2,05 мм/H2O |
| Тип | Вентилятор |
| Тип підшипника | гідравлічний |
- Ціна: 1 139 ₴









