
М'ясорубка Ardesto MGL-1790R 1700Вт, продук.-1.6кг/хв,чорно-сріб.
- Готово до відправки
- Код: ER_MGL-1790R
2 600 ₴
2 399 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Корпус виконано з міцного полікарбонату чорного кольору. Бокові панелідоповненні вставками з текстурою шліфованого металу, які роблять зовнішній вигляд пристрою більш преміальним. Ножі, основні решітки та сито насадки для віджиму соку, зроблені з міцної нержавіючої сталі.
Металевий шнековий блок легко стикується та фіксується з основною частиною м’ясорубки. Для розблокування передбачена спеціальна клавіша, а надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.
Висока продуктивність
Двигун з потужністю 1700 Вт отримав захист від перегріву та функцію реверсу. Продуктивність м’ясорубки – 1,6 кг м’яса у хвилину. Металеві решітки розраховані на різну крупність фаршу – 5 мм та 7 мм. Базові насадки призначені для формування домашніх ковбасок та кеббе. Насадка для віджиму томатного соку складається з декількох частин та має захист від бризок, а також механічний регулятор вологості макухи. Металевий лоток можна використовувати для підготовлених інгредієнтів, а проштовхувач прискорить процес приготування фаршу або соку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.6 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.26 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1700 |
| Номінальна частота | 50 Гц /60 Гц |
| Особливості | соковичавниця для томатів |
| насадки | для домашніх ковбас |
- Ціна: 2 399 ₴









