
М'ясорубка Ardesto MGL-2050R 1800Вт, продук.-2кг/хв біло-сріблястий
- Готово до відправки
- Код: ER_MGL-2050R
2 599 ₴
2 515 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Корпус та базові насадки виконані з міцного полікарбонату білого кольору. Передня панель отримала хромоване покриття, яке робить зовнішній вигляд більш преміальним. Ножі, основні решітки та сито насадки для віджиму соку, зроблені з міцної нержавіючої сталі.
Надійна конструкція
Металевий шнековий блок легко стикується та фіксується з основною частиною м’ясорубки. Для розблокування передбачена спеціальна клавіша, а для транспортування є ергономічна ручка – дизайнерська складова досконалої конструкції. Надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.

Висока продуктивність
Двигун з потужністю 1800 Вт отримав захист від перегріву та функцію реверсу. Продуктивність пристрою – 2 кг м’яса у хвилину. Три металеві решітки розраховані на різну крупність фаршу – 3 мм, 5 мм та 7 мм. Базові насадки призначені для формування домашніх ковбасок та кеббе. Насадка для віджиму томатного соку складається з декількох частин та має захист від бризок, а також механічний регулятор вологості макухи. Металевий лоток можна використовувати для підготовлених інгредієнтів, а проштовхувач прискорить процес приготування фаршу або соку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1800 |
| Номінальна частота | 50-60 Гц |
| Особливості | ручка для перенесення |
| насадки | для домашніх ковбас |
- Ціна: 2 515 ₴









