
Gorenje Кавомашина, 1,5л, зерно, автомат.капучинатор, дисплей, авторецептів - 7, сенсорне кер., антрацит
- Немає в наявності
- Код: ER_GFACM20S
20 559 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система One Touch – це інтуїтивно зрозумілий спосіб використання кавомашини Gorenje GFACM20S. Легкий, дружній, елегантний і абсолютно приємний спосіб приготувати собі чашку насиченої, густої та ароматної кави. Таким чином, ви можете отримати всі переваги швидкого та простого приготування кави у будь-який час, коли забажаєте. Будь то капучино, латте чи макіато, повністю автоматична кавоварка зробить це швидко і бездоганно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 190 х 320 х 420 мм |
| Тиск | 20 бар |
| Використовувана кава | у зернах |
| Кількість авторецептів | 7 |
| Потужність | 1350 Вт |
| Об'єм контейнера для кавових зерен | 200 г |
| Об'єм резервуара | 1,5 л |
| Особливості | знімна ємність для води |
| Приготування | гаряча вода |
| Тип | кавомашина |
| Тип приготування | автоматичне |
| Тип керування | сенсорний |
| Функції | автокапучинатор |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 20 559 ₴









