
Електрочайник Gorenje 1.7л, пластик, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_K17WE
849 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Gorenje K17WE:
Основні параметри
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 1.85 Вт , мощность подключения 2.200 Вт |
| Об`єм | 1.7 л |
| Особливості | Підсвічування індикатора роботи /оранжевая лампочка |
| Індикатор рівня води | |
| Обертання на 360 ° | |
| зйомний фільтр від накипу | |
| Термостат Strix | |
| Відсік для зберігання шнура | |
| Кришка відкривається кнопкою | |
| Нековзкі ніжки | |
| Матеріал | пластик |
| метал | |
| Колір | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 24 x 21.2 x 15 |
| Вага | 0.9 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,9 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 24 x 21,2 x 15 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Потужність | 1,85 Вт/, потужність під'єднання 2,200 Вт |
| Особливості | Підсвітка індикатора роботи/жовтогаряча лампочка, Індикатор рівня води, Обертання на 360°, знімний фільтр від накипу, Термостат Strix, Відсік для зберігання шнура, Кришка відкривається кнопкою, Нековзні ніжки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 849 ₴




