
Електрочайник Gorenje K17CLBK
- Готово до відправки
- Код: ER_K17CLBK
2 599 ₴
2 545 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чайник Gorenje K17CLBK з колекції Classico виконаний в чорному кольорі. Незвичайний круглий індикатор температури розташований на корпусі. Автоматичне відключення при закипанні або при відсутності води забезпечує безпеку експлуатації. Фільтр можна зняти, щоб вимити. Прилад обертається на 360 градусів щодо центру підставки, тому його можна ставити з будь-якого боку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 2 545 ₴









