
Фен Ardesto HD-522 Gemini HD-522, 1800-2200Вт, 2 швидкості, 3 темпер. режими , функція Cool Shot, чорний
- Готово до відправки
- Код: ER_HD-522
679 ₴
637 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний фен з трьома режимами роботи, захистом від перегріву, функцією Cool Shot та насадкою-концентратором.
Преміальний дизайн
Фен виконаний з міцного термостійкого полікарбонату, з приємним на дотик софт-тач покриттям, в преміальній кольоровій гамі. Для зручного зберігання передбачена спеціальна петелька в основі ручки.

Функціональність
Максимальна потужність пристрою - 2200 Вт, передбачений захист від перегріву та підтримуються дві швидкості з трьома температурними режимами, які можна вибрати за допомогою клавіш управління на ручці. Знімна насадка-концентратор покращує розподіл повітряного потоку, а функція Cool Shot забезпечує більш щадну сушку ослабленого волосся холодним повітрям.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 637 ₴






