
Блендер Gorenje HBC561QW
- Немає в наявності
- Код: ER_HBC561QW
1 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер заглибний HBC561QW. Надійний потужний мотор не підведе. Він заощадить електроенергію і прослужить довго. Після завершення роботи просто зніміть занурювальну насадку і промийте під проточною водою. Крім того, блендер не вимагає багато місця для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Білий |
| Об'єм чаші | 0.5 л |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 1 099 ₴



