![Блендер Gorenje B800ORA [B800ORAB], фото 1](https://images.prom.ua/6801505386_blender-gorenje-b800ora.jpg)
Блендер Gorenje B800ORA [B800ORAB]
- Немає в наявності
- Код: ER_B800ORAB
2 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж з нержавіючої сталі легко подрібнює навіть лід і ніколи не розчаровує. Висока швидкість обертання в поєднанні зі спеціальною формою глечика, виготовленого з трітана, направляє інгредієнти вниз для ідеального змішування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Білий |
| Об'єм чаші | 1.5 л |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 2 599 ₴

![Блендер Gorenje B800ORA [B800ORAB], фото 2](https://images.prom.ua/6801505387_w159_h159_blender-gorenje-b800ora.jpg)
![Блендер Gorenje B800ORA [B800ORAB], фото 3](https://images.prom.ua/6801505388_w159_h159_blender-gorenje-b800ora.jpg)
![Блендер Gorenje B800ORA [B800ORAB], фото 4](https://images.prom.ua/6801505389_w159_h159_blender-gorenje-b800ora.jpg)
![Блендер Gorenje B800ORA [B800ORAB], фото 5](https://images.prom.ua/6801505390_w159_h159_blender-gorenje-b800ora.jpg)