
Блендер ARDESTO HMK-4006W
- Готово до відправки
- Код: ER_HMK-4006W
999 ₴
937 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний міксер для збивання інгредієнтів та швидкого замісу тіста. Для зручного зберігання насадок передбачено спеціальний контейнер.Зручний помічник
Міксер виконано в ергономічному корпусі з міцного пластику білого кольору, а насадки – з міцної та надійної нержавіючої сталі. Вінчики призначені для збивання, а гачки для замісу тіста. Для зручного вилучення насадок є клавіша. Для зберігання насадок передбачено контейнер, який кріпитися у нижній частині пристрою. Двигун з потужністю 400 Вт захищено від перегріву, передбачено п’ять режимів швидкості, а також швидкий запуск режиму Turbo.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Білий |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 937 ₴









