
Блендер Gorenje M460CDC
- Готово до відправки
- Код: ER_M460CDC
1 599 ₴
1 566 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуманий дизайн ручки міксера забезпечує максимальну зручність і ефективність у роботі. За ручку дуже зручно братися. Міксер одночасно легкий і зручний в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Білий |
| Насадки для замішування тіста | Да |
- Ціна: 1 566 ₴





