![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 1](https://images.prom.ua/6801506732_blender-gorenje-m400ora.jpg)
Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB]
- В наявності
- Код: ER_M400ORAB
1 599 ₴
1 566 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний міксер комплектується віничками з нержавіючої сталі та довгими гаками для тіста. Разом вони впораються зі змішуванням будь-яких інгредієнтів.Плавний пуск
Плавний пуск запобігає розбризкуванню інгредієнтів із чаші. Поступове збільшення швидкості дає змогу виконувати найрізноманітніші кулінарні операції: від делікатно вмішування горіхів чи шоколадних чіпсів до збивання білків і вершків на високій швидкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Білий |
| Насадки для замішування тіста | Да |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 1 566 ₴

![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 2](https://images.prom.ua/6801506734_w159_h159_blender-gorenje-m400ora.jpg)
![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 3](https://images.prom.ua/6801506736_w159_h159_blender-gorenje-m400ora.jpg)
![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 4](https://images.prom.ua/6801506737_w159_h159_blender-gorenje-m400ora.jpg)
![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 5](https://images.prom.ua/6801506739_w159_h159_blender-gorenje-m400ora.jpg)
![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 6](https://images.prom.ua/6801506741_w159_h159_blender-gorenje-m400ora.jpg)
![Блендер Gorenje M400ORA [M400ORAB], фото 7](https://images.prom.ua/6801506742_w159_h159_blender-gorenje-m400ora.jpg)