![Тостер Gorenje T800ORA [T800ORAB], фото 1](https://images.prom.ua/6801506820_toster-gorenje-t800ora.jpg)
Тостер Gorenje T800ORA [T800ORAB]
- В наявності
- Код: ER_T800ORAB
1 999 ₴
1 958 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З шістьма рівнями потужності ваш тост буде ідеально підсмажений кожен раз. Крім того, тостер має функції підігріву та розморожування.
Виконує бажання
Важіль для підйому дозволяє легко витягувати тости. Глибокі і широкі отвори підходять не тільки для підсмажування скибочок хліба – туди помістяться навіть бейгли. Крім того, ви можете зручно підігрівати круасани і листкові булочки на спеціальній решітці.
Відмінні тости кожен раз
З шістьма рівнями потужності ваш тост буде ідеально підсмажений кожен раз. Крім того, тостер має функції підігріву та розморожування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість відділень | 2 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 1 958 ₴

![Тостер Gorenje T800ORA [T800ORAB], фото 2](https://images.prom.ua/6801506822_w159_h159_toster-gorenje-t800ora.jpg)
![Тостер Gorenje T800ORA [T800ORAB], фото 3](https://images.prom.ua/6801506823_w159_h159_toster-gorenje-t800ora.jpg)
![Тостер Gorenje T800ORA [T800ORAB], фото 4](https://images.prom.ua/6801506826_w159_h159_toster-gorenje-t800ora.jpg)