
Тостер ARDESTO SM-H110BSN
- Готово до відправки
- Код: ER_SM-H110BSN
549 ₴
515 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сендвічмейкер чорного кольору з потужністю 700 Вт та двома пластинами для приготування різноманітних сендвічів.Зручність та практичність
Антипригарне покриття забезпечує легке очищення пластин та можливість приготування без додавання масла, а для зручного транспортування передбачено ручку з фіксатором. Індикатори на верхній панелі відображають готовність пристрою до приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
- Ціна: 515 ₴




