
Тостер ARDESTO SM-H300B
- Немає в наявності
- Код: ER_SM-H300B
1 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимейкер чорного кольору з потужністю 700 Вт та трьома знімними пластинами для приготування сендвічів, паніні, овочів гриль, грибів, а також різноманітних вафель.Зручність та практичність
Антипригарне покриття забезпечує легке очищення пластин та можливість приготування без додавання масла, а для зручного транспортування передбачено ручку з фіксатором. Індикатори на верхній панелі відображають готовність пристрою до приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 534 мм |
| Глибина | 274 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
- Ціна: 1 199 ₴





