
Тостер ARDESTO Тостер T-K200
- Готово до відправки
- Код: ER_T-K200
1 199 ₴
1 121 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер на дві скибки хлібу у корпусі з нержавіючої сталі. Серед функцій є можливість підігріву та розморожування, а також автоматичне вимкнення. Обсмажування хлібу відбувається з двох сторін, тостер підтримує сім режимів нагріву з автоматичним викидом тостів після приготування. Для збору крихт передбачено знімний лоток.
- 7 режимів нагріву
- Знімний лоток для збору крихт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень | 2 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 121 ₴









