
Hobbs Електрогриль George Foreman 22460-56 Indoor Outdoor Grill Russell
- В наявності
- Код: ER_22460-56
7 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль для дому та вулиці від "George Foreman" ідеально підходить для сімейного обіду чи пікніка. Встановіть його на вулиці в саду або поставте на стіл, щоб насолодитися зручністю та простотою використання гриля. Велика антипригарна пластина для гриля дозволяє приготувати до 15 порцій м'яса, риби або овочів за один раз для всієї родини та друзів. Ідеально підходить для квартир, внутрішніх дворів, кемпінгу та інших місць, де не можна використовувати вугілля або газ. Універсальний гриль також легкий в очищенні, як і у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,63 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 50,4х30,2х29,1 |
| К-во температурних режимів | 5 |
| Комплектація | електрогриль |
| Потужність | 2400 Вт |
| Нагрівальний елемент | електричний ТЕН |
| Обладнання | Піддон для жиру |
| Відкидна кришка | Да |
| Розмір поверхні для смаження | 43,45 см |
| Термостат | 140-210 °С |
| Тип | електрогриль |
| Керування | Механічне |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 599 ₴








