
Праска Gorenje SIH2600BLC
- Готово до відправки
- Код: ER_SIH2600BLC
1 599 ₴
1 566 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска SIH2600BLC має потужність 2600 Вт. Праска SIH2600BLC оснащена функцією вертикального відпарювання. З її допомогою можна гладити штори, оббивку меблів і верхній одяг. Автоматичне відключення робить експлуатацію безпечною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Паровий удар | 95 г/хв |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | З парогенератором |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 128 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Об'єм резервуара для води | 0.35 л |
- Ціна: 1 566 ₴
