
Праска Gorenje SGH2200LBC
- Немає в наявності
- Код: ER_SGH2200LBC
3 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gorenje SGH 2200 LBC - ефективний парогенератор від лідера ринку побутової техніки компанії Gorenje. Дана модель забезпечує потужний і стабільний вихід пара за рахунок інтенсивного тиску в базі парогенератора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Швидкість подачі пари | 50 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | З парогенератором |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Об'єм резервуара для води | 2 л |
- Ціна: 3 999 ₴




