
Пилосос Gorenje VCEB11CXRII мішковий, 800Вт, 2л, вага-2.5кг, HEPA, індикатор, телескоп, червоний
- Готово до відправки
- Код: ER_VCEB11CXRII
2 699 ₴
2 642 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Фільтрація НЕРА
Для свіжого повітря
Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Усмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і там залишаються.
3 насадки
До пилососа додається комплект з трьох додаткових насадок, які значно спростять прибирання в будинку.
Лампочка-індикатор
Світловий індикатор попереджає, що мішок заповнений, і його потрібно замінити або очистити. При заповненому пилозбірнику збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор.
Прогумовані коліщатка
Не залишають слідів і подряпин
Прогумовані коліщатка запобігають ушкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях.
Автозмотування шнура
Шнур не заплутується і не заважає
Автоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення збирання. Є штатним обладнанням всіх пилососів Gorenje.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 172 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
- Ціна: 2 642 ₴



