
Пилосос Gorenje VCEA01GACWCY
- Готово до відправки
- Код: ER_VCEA01GACWCY
3 999 ₴
3 913 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки компактним розмірам пилосос ідеально підходить для невеликих квартир. Його можна зберігати в коморі або шафі, так як він займає зовсім небагато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 83 дБ |
- Ціна: 3 913 ₴



