
Пилосос Gorenje VCEA21GPLW
- Готово до відправки
- Код: ER_VCEA21GPLW
4 500 ₴
4 399 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Завдяки формі отвору пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність прибирання та економить час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 188 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 64 дБ |
- Ціна: 4 399 ₴








