
Пилосос Gorenje SVC252GFA
- Готово до відправки
- Код: ER_SVC252GFA
7 000 ₴
6 849 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це автономний пилосос. Не потрібно його паркувати на зарядній станції. Зручна складна ручка дозволяє прибрати пилосос на зберігання в невелику шафку, а від'єднаний акумулятор можна заряджати будь-де. Завдяки потужній літієвої батареї 20000 мАг ви не відчуєте втрату потужності під час прибирання. Навіть при повному заряді пилосос працює з максимальною потужністю. Одним рухом відкрийте засувку, від'єднайте контейнер і витрусіть пил. Контейнер встановлюється на місце за лічені миті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 10 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 155 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 75.2 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 74.1 м |
- Ціна: 6 849 ₴









