
Пилосос Ardesto CVC-X1011BB безпровідний, 30Вт, конт пил -1л, чорно-синій
- Немає в наявності
- Код: ER_CVC-X1011BB
3 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий акумуляторний пилосос із підсвічуванням щітки зробить прибирання легшим і ефективнішим, до того ж передбачено два рівні швидкості. А завдяки системі простого очищення пилозбірника та легкої заміни фільтра догляд за пристроєм не потребуватиме особливих зусиль. Для перевірки стану заряду батареї вбудовано LED-індикатор.Потужність всмоктування 30 Вт
Циклонна система фільтрації
HEPA-фільтр
Об’єм пилозбірника 1 л
Два рівні швидкості
Підсвічування щітки
Турбощітка
Індикатор заряду
Автономна робота: турборежим – 22 хв., звичайний – 50 хв.
Час заряджання 4-6 год.
50 хвилин автономної роботи
Особливістю пилососа ARDESTO є можливість автономної роботи, що особливо актуально за умов віялових відключень електрики. Модель із потужністю всмоктування 30 Вт має два рівні швидкості, з огляду на це різниться й час роботи від акумулятора. У турборежимі пристрій працюватиме впродовж 22 хвилин, тоді як у звичайному – аж 50! Для повного відновлення заряду знадобиться від 4 до 6 годин. Про стан заряду сигналізує вбудований світлодіодний індикатор.
Циклонна система фільтрації
Пилосос із циклонною системою фільтрації оснащено контейнером для збирання пилу та сміття об’ємом 1 л. Пилозбірник легко знімається, при цьому потребу торкатися зібраного сміття майже усунуто, тож руки залишатимуться чистими. До того ж конструкцією передбачено губчатий HEPA-фільтр, що ефективно очищає повітря від дрібнодисперсних часточок, пилу та вбереже, зокрема, від пилового кліща. Принцип очищення: потрапляючи до контейнера, пил закручується по спіралі, тоді як великі часточки сміття залишаються на стінках, дрібний пил проходить через внутрішній фільтр.
Вертикальне паркування
Ще однією особливістю моделі є ергономічність і продумана конструкція: у комплекті постачання міститься настінне кріплення для вертикального паркування пилососа. Пристрій не займатиме багато місця, тож є вдалим варіантом навіть для дуже маленьких квартир.
Підсвічування щітки
Аби прибирання було більш якісним та ефективним, конструкцією передбачено підсвічування щітки. Ба більше, така функція надає змогу не відкладати прибирання в разі відключення електрики. Пилосос постачають у комплекті з турбощіткою.
Читати повний огляд ›
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 30 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр, Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.94 кг |
- Ціна: 3 999 ₴









