
Мультиварка Ardesto MC-X16X MC-X16X, 860 Вт, чаша-4л, електр. управління, пластик, сільвер
- Готово до відправки
- Код: ER_MC-X16X
1 900 ₴
1 779 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка з чашею на 4 літри, LED-дисплеєм, функціями відкладеного старту та підігріву, а також 16 автоматичними програмами приготування страв на будь який смак. Покриття металу, з якого виконаний корпус мультиварки MC-Х16X імітує текстуру шліфованої сталі, а для відкриття кришки передбачена зручна ручка з кнопкою. Ергономічна панель керування отримала LED-дисплей, а для відводу пари і збору конденсату під час приготування є щільний клапан та спеціальний резервуар. Внутрішня частина алюмінієвої чаші покрита надійним антипригарним покриттям, яке прослужить довгі роки.Страви на будь-який смак
Автоматичні програми приготування – це зручно, швидко та дуже смачно! 16 автоматичних програм і 30 ручних налаштувань дадуть можливість приготувати безліч нових страв. Для кожної програми підібрані оптимальні значення часу і температури приготування. Крім стандартного набору програм, ви можете приготувати йогурт, печеню, холодець, тушкувати м'ясо, варити варення або кисіль.У мультиварці MC-Х16X реалізована програма «Твій рецепт», який дозволяє встановлювати будь-які налаштування. Для створення кулінарних шедеврів, пристрій комплектується ілюстрованою книгою рецептів, решіткою для приготування на пару, мірним стаканом, а також ополоником та друшляком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Об`єм | 4 л |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Книга рецептів/на 78 рецептів |
| Особливості | Таймер відтермінування старту |
| Програми | Функція "Свой рецепт" |
- Ціна: 1 779 ₴









