
Мийка кухонна Deante Soul, нерж.сталь, прямокут., з крилом, 780х490х160мм, чаша - 1, накладна, нерж
- Готово до відправки
- Код: ER_ZEO_0113
4 260 ₴
3 959 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоміцна нержавіюча сталь. Кухонна раковина обладнана сифоном із підключенням до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості стали. Реверсивна сталева кухонна раковина – монтується з лівого чи правого боку.
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
Гарантійний термін: 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.76 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 780 x 490 x 160 мм |
- Ціна: 3 959 ₴



