![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 1](https://images.prom.ua/6801470480_mijka-kuhonna-franke.jpg)
Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338]
- В наявності
- Код: ER_143.0621.338
7 070 ₴
6 509 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийки з тектонайта виготовляють шляхом пресування під тиском 600 тонн і температурі 160⁰C. Будучи ексклюзивним матеріалом для Franke, Тектонайт надає величезну перевагу в сфері застосування синтетичних матеріалів. Завдяки її унікальній текстурі і приголомшливому, схожому на граніт зовнішньому вигляду, композитні мийки з Tectonite® доступні в різних мінімалістичний варіантах виконання і кольору. Корисно знати: Тектонайт може на 100% використовуватися в якості вторинної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 8.68 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Тектонайт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350x432x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 780х500 мм |
- Ціна: 6 509 ₴

![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 2](https://images.prom.ua/6801470481_w159_h159_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 3](https://images.prom.ua/6801470482_w159_h159_mijka-kuhonna-franke.jpg)
![Мийка кухонна Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL [143.0621.338], фото 4](https://images.prom.ua/6801470483_w159_h159_mijka-kuhonna-franke.jpg)