
Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х200мм, чаша - 2, накладна, MRG 651-78, онікс
- В наявності
- Код: ER_114.0381.015
10 660 ₴
10 269 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія мийок Maris з фраграніта сучасного мінімалістського дизайну з чіткими прямокутними формами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 14.85 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 410 діаметр, 175 мм (глибина) |
| Розміри робочої поверхні | 780x500 мм |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 10 269 ₴

