
Мийка кухонна Franke Aton ANX 110-34 Нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_122.0204.647
7 332 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke Aton ANX 110-34 прямокутна мийка з однією чашею, без крила, з нержавіючої полірованої сталі AISI 304. Класична кухонна мийка має прямокутну форму із закругленими кутами. Мийка з ударопрочной нержавіючої сталі встановлюється під стільницю. Вона гармонійно впишеться в класичний або сучасний інтер'єр кухні, ідеально поєднуючись з хромованим змішувачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 3.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х420x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 370x430 мм |
- Ціна: 7 332 ₴



