
Кухонні мийки Franke BASIS BFG 611-62
- В наявності
- Код: ER_114.0306.795
7 490 ₴
7 149 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Franke BASIS BFG 611-62 [114.0306.795]:
Основні параметри
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620х500 мм (мийка) |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 600х480 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х420x200 |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 600х480 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х420x200 |
| Розміри робочої поверхні | 620х500/(мийка) |
| Сушіння посуду (крило) | 1 |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 7 149 ₴

