
Deante Набір для кухні Zorba, гранітне миття ZQZ_211A + суміш. BOC_X72M, графіт
- Готово до відправки
- Код: ER_ZQZC211A
8 100 ₴
6 969 ₴
-14%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний та елегантний набір для кухні, що включає гранітне миття та змішувач з гнучким виливом. Мийка виготовлена з міцного граніту з матовою графітовою поверхнею, що забезпечує стійкість до подряпин та плям. Змішувач оснащений керамічним картриджем, гнучким носиком та стильним дизайном. Простий у монтажі, з можливістю підключення до посудомийної машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Глибина раковини | 150 мм |
| Диапазон излива смесителя | 380 мм |
| Довжина вирізу | 560 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 350 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | A - 9.1-15 л/хв |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Кількість отворів | 2 |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особливості | гідрофобні властивості відштовхують молекули води |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 164 x 440 x 580 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина вирізу | 420 мм |
- Ціна: 6 969 ₴


