
Deante Набір для кухні Olfato сталеве миття ZPO_010A + суміш. BQO_F72M, матова сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_ZPOE010A
12 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для кухні Deante Olfato пропонує практичність та елегантний дизайн для сучасних кухонь, забезпечуючи зручність та функціональність у повсякденному використанні. Раковина із серії OLFATO виготовлена з високоякісної сталі 304 з кинутою обробкою, що надає їй вишуканого вигляду, а також підвищує стійкість до подряпин та забруднення. Вона має одну глибоку камеру (200 мм), що робить її ідеальною для миття великих каструль та іншого посуду. Завдяки можливості врізного, підвісного монтажу або установки на одному рівні зі стільницею, раковина легко інтегрується в різні кухонні інтер'єри, надаючи мінімалізму та сучасному стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| Довжина вирізу | 430 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 600 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | Z - 4-9 л/м |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Кількість отворів | 1 |
| Колекція | Olfato |
| Комплектація | документація |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особливості | компактний сифон Space-Saver |
| Поверхня мийки | браш |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 200 x 505 x 450 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна встилка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сталь |
| Ширина вирізу | 485 мм |
- Ціна: 12 599 ₴









