
Deante Набір для кухні Olfato сталеве миття ZPO_010C + суміш. BQO_F72M, матова сталь
- Немає в наявності
- Код: ER_ZPOE010C
15 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стильний набір ідеально підійде для сучасної кухні, поєднуючи практичність та естетику. Мийка з брашированной сталі 304 має одну глибоку камеру (203 мм) і підтримує врізний, підвісний або монтаж на одному рівні зі стільницею. Мінімальна ширина шафки для встановлення – 800 мм. Змішувач з висувним носиком, двома режимами струменя та керамічним картриджем забезпечує легке регулювання витрати води (4-9 л/хв).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Глибина раковини | 203 мм |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| Довжина вирізу | 740 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 600 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | Z - 4-9 л/м |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Кількість отворів | 1 |
| Колекція | Olfato |
| Комплектація | документація |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 800 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особливості | компактний сифон Space-Saver |
| Поверхня мийки | браш |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 203 x 505 x 760 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сталь |
| Ширина вирізу | 485 мм |
- Ціна: 15 999 ₴









