
Мийка кухонна Hansgrohe S51, S510-F450, чорний графіт
- В наявності
- Код: ER_43312170
22 360 ₴
12 909 ₴
-42%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S51, граніт, квадрат, без крила, 560х510х190мм, чаша - 1, накладна, S510-F450, чорний графіт:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | квадратна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 540x490 мм |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.66 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 540x490 мм |
| Розміри мийки | 560х510 мм |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
- Ціна: 12 909 ₴



