
Мийка кухонна Hansgrohe S52, S520-F530, чорний графіт
- Готово до відправки
- Код: ER_43357170
19 270 ₴
16 929 ₴
-12%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S52, граніт, прямокутник, з крилом, 980х480х190мм, чаша - 1.5, накладна, S520-F530, чорний графіт:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт /+ 1 додаткова чаша |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 980х480 мм |
| Особливості | реверсивна (можливість установки чаші з лівого або правого боку) |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 24.83 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція мийки | Одночашевая /+ 1 додаткова чаша |
| Розміри врізного отвору | 980х480 мм |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
- Ціна: 16 929 ₴




