
Deante Набір для кухні Legato, сталеве миття ZEL_X113 + суміш. BOC_062M, сталь
- Готово до відправки
- Код: ER_ZELA0113
4 600 ₴
4 449 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоміцна нержавіюча сталь. Мийка із сифоном для підключення до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості стали. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються. З'єднувальний шланг 45 см в комплекті. Змішувач обладнаний струменевим аератором. Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Диапазон излива смесителя | 180 мм |
| Довжина вирізу | 740 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 350 мм |
| Клас витрат води | A - 9.1-15 л/хв |
| Клас шуму | II (20 < x ≤ 30) |
| Колекція | Legato |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 435 x 760 x 145 |
| Із сифоном | Да |
| Тип аератора | стільниковий |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сталевий |
| Ширина вирізу | 415 мм |
- Ціна: 4 449 ₴

