
Deante Набір для кухні Corio, гранітне миття ZQN_N113 + суміш. BMO_062M + дозатор ZZZ_000D, графіт
- Готово до відправки
- Код: ER_ZRCC2113
8 160 ₴
7 459 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для кухні Deante Corio у графітовому кольорі поєднує стильний дизайн та функціональність. Гранітне миття з матовою поверхнею, одна камера глибиною 163 мм та гідрофобним покриттям забезпечує практичність та довговічність. У комплект входять компактний сифон Space-Saver з можливістю підключення посудомийної машини, змішувач із рухомим носиком та дозатор для мила.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Глибина раковини | 163 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Довжина вирізу | 650 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 350 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | S - 15.1-19.8 л/м |
| Клас шуму | II (20 < x ≤ 30) |
| Кількість отворів | 2 |
| Комплектація | дозатор |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Особливості | гідрофобні властивості відштовхують молекули води |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 175 x 440 x 670 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Ширина вирізу | 420 мм |
- Ціна: 7 459 ₴






