![Мийка кухонна Franke Malta BSG 611-62 [114.0575.042], фото 1](https://images.prom.ua/6801472688_mijka-kuhonna-franke.jpg)
Мийка кухонна Franke Malta BSG 611-62 [114.0575.042]
- Готово до відправки
- Код: ER_114.0575.042
7 800 ₴
7 199 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke Malta BSG 611-62 - врізна прямокутна кухонна мийка розміром 620х435 мм. Матеріал поверхні - фраграніт. Є одна основна чаша розміром 340x355x200 мм і крило для сушки посуду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 10.74 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 390х355x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620х435 мм |
- Ціна: 7 199 ₴

![Мийка кухонна Franke Malta BSG 611-62 [114.0575.042], фото 2](https://images.prom.ua/6801470280_w159_h159_mijka-kuhonna-franke.jpg)