
Мийка кухонна Franke Basis, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х200мм, чаша - 1, накладна, BFG 611-78, сірий камінь
- Готово до відправки
- Код: ER_114.0565.087
8 790 ₴
8 239 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke BASIS BFG 611-78 - прямокутна врізна мийка розміром 780х500 мм. Є одна чаша 340х420x200 мм і крило для посуду. Матеріал поверхні - фраграніт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 13.24 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 760 x 480 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340 x 420 x 200 |
| Розміри робочої поверхні | 780 x 500 мм |
- Ціна: 8 239 ₴


