
Мийка кухонна Franke Basis, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х200мм, чаша - 2, накладна, BFG 651-78, сірий камінь
- В наявності
- Код: ER_114.0565.111
10 140 ₴
9 519 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутна кухонна мийка Franke BASIS BFG 651-78 розміром 780 x 500 мм, двома чашами, крилом для посуду. Розмір основної чаші - 340 x 420 x 180 мм, малої чаші - 150 x 290 x 120 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 16.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 760 x 480 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х400x195 мм |
| Розміри робочої поверхні | 780 x 500 мм |
- Ціна: 9 519 ₴


